O Galerii

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Galerię Sztuki Współczesnej OPEN GALLERY. Jak sama nazwa wskazuje galeria jest miejscem otwartym, czułym na nowe, artystyczne działania.  W zbiorach galerii znajduje się malarstwo i grafika. Kilka razy do roku staramy się prezentować dokonania Open Gallery.

Od samego początku galeria ma na celu promowanie i sprzedaż dzieł sztuki współczesnej. W Open Gallery można odszukać malarstwo autorskie dr Karoliny Janczy .

W galerii głównie prezentowane są portrety od realistycznych studiów modela po  wyszukane kompozycje kolorystyczne, w których zarysie odnaleźć można portretowane postaci.  Prezentowane obrazy są rodzajem kodu dokumentującego zmagania z materią malarską w obrębie  studium portretowego.

O Autorce

dr Karolina Janczy ur. w 1980 roku w Nowym Sączu, architekt wnętrz, scenograf, designer, projektantka kostiumów teatralnych, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Pracownik dydaktyczny wyższej uczelni. Od 2005 roku prowadzi własne biuro projektowe JanczyArt. Realizuje projekty wnętrz na terenie całego kraju oraz w Europie. Malarstwo jest jej pasją. Ma na swoim koncie wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych, z zakresu sztuk projektowych jak i malarstwa. Od wielu lat specjalizuje się w portrecie. Pracuje głownie w technice olejnej, portretuje ujęcia indywidualne i zbiorowe. Obrazy Karoliny zdobią obiekty użyteczności publicznej jak i prywatne kolekcje w całej Europie.

Serdecznie zapraszamy do częstego  odwiedzania galerii jak i strony internetowej z  malarstwem sakralnym   http://sacredpainting.eu

Podpis Karoliny